Psia Akademia powstała z miłości do czworonogów oraz potrzeby takiego miejsca w Koszalinie przez właścicieli psów.

Z własnego doświadczenia wiem, że posiadanie psa to nie tak prosta sprawa. Potrzeba dużo energii i wiedzy, aby dogadać się ze swoim pupilem. Każdy czworonóg różni się od siebie i opieka nad nimi również. Dlatego właśnie wyszłam na przeciw potrzebom opiekunów psów, aby pomóc zbudować silną i opartą na wzajemnym szacunku więź, pomiędzy człowiekiem a jego pupilem.

Psia Akademia oferuje szeroką ofertę dla Psiarzy. Zajmę się problemowym psem, pomogę Ci znaleźć powód Waszego nieporozumienia i wspólnie ustalimy plan działania w trakcie jego terapii.

Jeśli pragniesz mieć ułożonego i zrównoważonego  psa, zapraszam na zajęcia Psiego Przedszkola i Podstawowego Posłuszeństwa. Zbudujecie mocną więź, a Wasze życie stanie się cudowną przygodą.

Szukasz czegoś więcej? To wspaniale! Psia Akademia zaprasza na zajęcia psich sportów. Każdy z Was znajdzie coś dla siebie oraz dostosujemy treningi do Waszych możliwości. Dodatkowo możesz pogłębić swoje zainteresowania na warsztatach, które Psia Akademia organizuje cyklicznie  czołowymi trenerami w Polsce. 🙂