Kurs Podstawowego Posłuszeństwa I stopnia jest skierowany do wszystkich psów w wieku powyżej 5 miesiąca życia i ich właścicieli, a szczególnie tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę jaką jest posiadanie psa.

Szkolenie w Psiej Akademii jest prowadzone nowoczesnymi i efektywnymi metodami, największy nacisk jest kładziony na komunikację między psem a jego opiekunem oraz na szeroki zakres nagradzania. Pragnę, aby właściciel w jak najszybszy  i najprzyjemniejszy sposób, dogadał się ze swoim pupilem. Szkolenie jest dostosowane do każdej pary indywidualnie, nie pracuję jednym schematem. W trakcie trwania kursu pokażę Ci jak stworzyć zgrany team, który jest fundamentem wspólnych sukcesów. Nauczę Cię motywować swojego psa do pracy tak, aby stała się ona dla niego przyjemnością, a co najważniejsze stworzycie więź opartą na wspólnym zrozumieniu.

W trakcie trwania kursu wspólnie nauczymy Twojego psa:

  • Komend: siad, waruj, stój, noga;
  • Chodzenia na luźnej smyczy;
  • pozostawania na miejscu;
  • przywołania;
  • skupienia i opanowania emocji;
  • satysfakcjonującej zabawy z pupilem.

Zajęcia odbywają się na terenach ogólnie dostępnych, wybierane są odpowiednio od poziomu nauczania, aby właściwie zmieniać rozproszenia dla psów. Kurs Podstawowego Posłuszeństwa I stopnia obejmuje: 2 godzinne spotkanie teoretyczne, 15 spotkań praktycznych w grupie. Spotkania grupowe odbywają się 2 razy w tygodniu, zaś trening indywidualny jest uzgadniany w trakcie trwania kursu.

Koszt: 600 zł.

Możliwość płatności w ratach:
I rata – 350 zł
II rata – 350 zł

Zapisy na kurs proszę dokonywać telefonicznie: 606 920 846 lub email: psia.akademia@gmail.com.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach są aktualne szczepienia i odrobaczenie psa oraz przedpłata w wysokości 100 zł. 

Psy adoptowane ze schronisk lub fundacji obejmuje rabat 50 zł!
Kontynuując naukę w Psiej Akademii po kursie Psie Przedszkole otrzymujesz zniżkę lojalnościową 50 zł!