DRAGO_LOGO or.

Pomyślałem sobie, czemu nie zrealizować swoich marzeń? Czemu nie robić tego co się lubi najbardziej?
Zwierzęta, a w szczególności psy stały się moją pasją. Znalezienie z psem wspólnego języka, ,,wytłumaczenie” co dobre a co złe, spacery, zabawy, odpowiedzialność – to  życie bez stresu jego, moje, całej mojej rodzinki oraz tych co nas odwiedzają, to życie w harmonii.
Dlaczego sklep Drago Zooświat ?
Właśnie,  a dlaczego nie pomagać  innym? Dlaczego nie dzielić się tym co już wiem? Dlaczego nie powiedzieć innym, że posiadanie czworonoga to odpowiedzialność a nie obowiązek? Dlaczego? Po co? Jak? Czemu?
Takie  pytania ciągle słyszę od opiekunów zwierząt i właśnie z myślą o nich i ich pupilach powstał sklep.
Troszkę inny od innych, taki jaki sam bym chciał znać jako Klient. To dopiero początek, ale wierzę że każdy z WAS znajdzie to co go interesuje.
Produkty w sklepie, to wszystko co sam bym dał swojemu Drago.
Poczynając  od zdrowych i wartościowych karm, przez wartościowe zabawki, przydatne akcesoria zoologiczne, kończąc na informacjach, wiadomościach i pomocy, którą otrzyma każdy opiekun czworonoga.
Zapraszam do:
http://dragozooswiat-sklep.pl/ – blog, sklep sprzedaży detalicznej, szczególnie dla mieszkańców Koszalina.
www.dragozooswiat.pl – sklep internetowy dla sprawniejszej obsługi Klientów nie tylko z Koszalina, a także z Polski.

Co mogę obiecać moim Klientom:
– 5% rabat  dla kursantów Psiej Akademii
– program rabatowy dla odwiedzających sklep
– promocje
– ciekawe ceny
– pasję
– zadowolenie czworonogów i ich opiekunów z zakupów
– darmowy transport na terenie Koszalina.

Zapraszam również na przegląd wydarzeń, ciekawych informacji  – www.facebook.com/dragozooswiat?ref=hl

Drago Zooświat  ZAPRASZA!


logo_jpg

Rally-O Posłuszeństwo na luzie!
Rally Obedience (Rally-O) zostało stworzone przez Charlesa L. Kramera aby kształtować pozytywną relację między przewodnikiem a psem, opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku.
Celem Rally-O jest zachęcenie do pracy z psami wszystkich, zarówno osób dorosłych sprawnych fizycznie jak i niepełnosprawnych fizycznie (również na wózkach inwalidzkich), młodzież czy dzieci i sprawdzenie się podczas zawodów Rally-O.

Dla kogo Rally-O
Rally-O jest sportem dla każdego opiekuna psa, który szkoli go aby mieć dobrze wychowanego i szczęśliwego psa.
Do udziału w zawodach Rally zachęca się również dzieci, młodzież (osobny regulamin) oraz osoby niepełnosprawne dla których specjalnie dostosowuje się tor z ćwiczeniami.
Rally-O jest sportem dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z psem i chciałyby się sprawdzić w zawodach a sztywne reguły tradycyjnego obedience odstraszają je.
Jest to sport w którym mogą brać udział psy wszystkich ras oraz wielorasowe, kasrataci, szczenięta (od 6 m-ca), psi emeryci a nawet psy z niepełnosprawnością.

Osoby zainteresowane Rally-Obedience zachęcamy do brania udziału w treningach prowadzonych przez Centrum behawioru i szkolenia psów Psia Akademia oraz startowania w zawodach organizowanych przez Stowarzyszenie Rally-O. Więcej informacji  o regulaminie Rally-O i kalendarzu zawodów otrzymacie Państwo na stronie internetowej Stowarzyszenia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


 .

FB_IMG_1453812990932

Jedną z potrzeb każdego psa jest potrzeba żucia. Niezaspokojenie jej jest przyczyną nudy i frustracji u psa, co może prowadzić do zniszczeń, nadpobudliwości i niepanowania nad swoimi emocjami. Czynność żucia uspakaja psa, wyładowuje nagromadzoną energię i pozytywnie męczy. Jako odpowiedzialni właściciele psów jesteśmy winni im zapewnić możliwość żucia.

Naturalne gryzaki Biały Kieł sprawdzą się do tego idealnie. Nie zawierają konserwantów, barwników, ulepszaczy smaku, są bezpieczne dla każdego czworonoga.

Możecie je zakupić tutaj: https://www.facebook.com/naturalnegryzaki/?fref=ts