Planujesz w niedługim czasie zakup lub adopcję szczenięcia? A może już posiadasz młodego czworonoga? To świetnie, Psie Przedszkole jest właśnie dla Was!

Zapraszam Ciebie, twoją rodzinę i oczywiście psiego przedszkolaka na zajęcia do Centrum behawioru i szkolenia psów Psia Akademia. Specjalnie dla maluchów w wieku 2-6 miesiąca życia przygotowałam program socjalizująco-szkolący.

W trakcie Psiego Przedszkola Ty i Twój szczeniak nauczycie się:

¨ prawidłowej zabawy z opiekunem i innymi szczeniakami,

¨ podstawowych komend,

¨ skupiania uwagi szczeniaka,

¨ podążanie psa za właścicielem,

¨ odczytywania psiego języka,

¨ komunikacji z psem.

W czasie zajęć skupimy się głównie na socjalizacji czworonoga oraz na ćwiczeniach koordynacji, równowagi, balansu i świadomości ciała szczeniaka.

Zapewne Twój malec będzie w trakcie programu szczepiennego, nie martw się zajęcia  odbywają się w sali podczas niepogody, zaś w niedeszczowy dzien na bezpiecznym, ogrodzonym terenie. W spotkaniach biorą udział jedynie zwierzęta szczepione i odrobaczane. Twojemu szczeniakowi nic złego nie grozi podczas zajęć i kontaktu z innymi psami.

Warto zapamiętać, że okres szczenięcy jest najważniejszy w socjalizacji i poznawaniu świata przez Twojego pupila. Nie należy izolować go od otoczenia, w którym będzie żył i od innych zwierząt. Pozwól mu zapoznać się z wieloma bodźcami i założyć wiele nowych psich znajomości, a będziesz miał szczęśliwego i zrównoważonego psiego przyjaciela na całe życie! 🙂

Zapraszam na Psie Przedszkole, które obejmuje 8 zajęć, 2 razy w tygodniu po 1h zegarowej. Zajęcia odbywają się na ogrodzonym terenie (6 spotkań) oraz w miejscach ogólnodostępnych, często uczęszczanych przez ludzi (2 spotkania – po zakończonej kwarantannie poszczepiennej). 

Koszt: 450 zł.

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejszy zapis poprzez email: psia.akademia@gmail.com lub telefoniczne: 606-920-846, wpłaty zadatku w wysokości 100 zł. oraz okazanie zaświadczenia o rozpoczętym cyklu szczepień i odrobaczaniu.